پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۴۰۳
معماری
خانه / ترجمه گواهی رانندگی برای سفارت اسپانیا

ترجمه گواهی رانندگی برای سفارت اسپانیا

ترجمه گواهی رانندگی برای سفارت اسپانیا

ترجمه گواهی رانندگی :

ترجمه گواهی رانندگی برای سفارت اسپانیا : گواهینامه های رانندگی از هر نوع که باشند قابلیت ترجمه رسمی همراه با مهر مترجم رسمی قوه قضاییه را دارند. لازم به ذکر است جهت تایید دادگستری و وزارت خارجه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی نیاز به هیچ مدرک دیگری نمی باشد و ارائه اصل گواهینامه جهت ترجمه رسمی و اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری کفایت می کند.

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی بسیار مهم است زیرا در بسیاری از کشورها می توانید با نشان دادن و ارائه همین ترجمه رسمی برای مدت زمان معیین رانندگی نمایید. هم چنین در بسیاری از کشورها در صورت ارائه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی خود می توانید از مزایای معاف شدن از امتحان آیین نامه و یا امتحان عملی رانندگی بهره مند شوید.

هم چنین در بسیاری از کشورها بر اساس سابقه گواهینامه قبلی خود می توانید از تخفیفات مربوط به بیمه شخص ثالث و دیگر بیمه های مربوط به اتومبیل در کشور مربوطه استفاده نمایید.

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی به همراه تایید دادگستری و وزارت امورخارجه از گواهینامه بین المللی صادر شده از درجه اعتبار بالاتری برخوردار است و بسیاری از کشورها تنها ترجمه رسمی گواهینامه شما را که ممهور به مهر مترجم رسمی قسم خورده باشند قبول می کنند.

بخش ترجمه مدارک ویزاسازان
ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی
تحویل ۳ روزه. ترجمه مدارک به زبان انگلیسی و اخذ تاییدیه های دادگستری و وزارت امور خارجه در صورت نیاز
تلفن های تماس: ۶۶۵۷۰۴۵۵ ۰۲۱ – ۶۶۵۷۰۴۵۴ ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *