پنج شنبه , ۲۸ تیر ۱۴۰۳
معماری
خانه / ترجمه گواهی رانندگی برای سفارت یونان

ترجمه گواهی رانندگی برای سفارت یونان

ترجمه گواهی رانندگی برای سفارت یونان

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی:

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی جزو مدارک موردنیاز جهت اخذ ویزا نمی باشد. جزو مدارکی است که افراد مقیم کشورهای دیگر به دلایلی خاصی نیاز پیدا می کنند. گواهینامه های رانندگی از هر نوع که باشند قابلیت ترجمه رسمی همراه با مهر مترجم رسمی قوه قضاییه را دارند. لازم به ذکر است جهت تایید دادگستری و وزارت خارجه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی نیاز به هیچ مدرک دیگری نمی باشد و ارائه اصل گواهینامه جهت ترجمه رسمی و اخذ تاییدات وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری کفایت می کند.

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی بسیار مهم است زیرا در بسیاری از کشورها می توانید با نشان دادن و ارائه همین ترجمه رسمی برای مدت زمان معیین رانندگی نمایید. هم چنین در بسیاری از کشورها در صورت ارائه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی خود می توانید از مزایای معاف شدن از امتحان آیین نامه و یا امتحان عملی رانندگی بهره مند شوید.

حال این سوال پیش می آید که اگر نمی توان با ترجمه گواهینامه رانندگی کرد چرا ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی انجام میشود و یا اگر با گواهینامه بین المللی می شود در کشورهای دیگر رانندگی کرد پس چرا برخی از کشورها این اجازه را نمی دهند و باید حتما گواهینامه ملی کشور مقصد را اخذ کنیم.

در این خصوص قابل ذکر است که امکان رانندگی باترجمه رسمی گواهینامه رانندگی وجود ندارد و گواهینامه رانندگی بین المللی صادر شده در کشور ایران برای برخی کشورها قابل قبول است و برای برخی کشورها حتما باید گواهینامه رانندگی صادر شده از همان کشور را باید اخذ کرد.

 ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی در هنگام گذراندن آموزش و آزمون گواهینامه رانندگی در کشورهای دیگر موردنیاز است و درصورت ارائه ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی به نسبت اخذ گواهینامه سخت گیری کمتری خواهد داشت.

مشتریان محترم این نکته را در نظر داشته باشند که ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی به همراه تایید دادگستری و وزارت امورخارجه از گواهینامه بین المللی صادر شده از درجه اعتبار بالاتری برخوردار است و بسیاری از کشورها تنها ترجمه رسمی گواهینامه شما را که ممهور به مهر مترجم رسمی قسم خورده باشند قبول می کنند.

بخش ترجمه مدارک ویزاسازان

ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی
تحویل ۳ روزه. ترجمه مدارک به زبان انگلیسی و اخذ تاییدیه های دادگستری و وزارت امور خارجه در صورت نیاز

تلفن های تماس: ۶۶۵۷۰۴۵۵ ۰۲۱ – ۶۶۵۷۰۴۵۴ ۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *