یکشنبه , ۳ تیر ۱۴۰۳
معماری
خانه / ترجمه سند ماشین برای سفارت بلژیک

ترجمه سند ماشین برای سفارت بلژیک

ترجمه سند ماشین برای سفارت بلژیک

ترجمه رسمی سند خودرو

برای این که موفق شوید تا ویزای کشور مورد نظر خود را اخذ کنید باید مدارک خود را به صورت ترجمه شده و با مهر دارالترجمه رسمی به سفارت مورد نظر ارائه دهید.

ممکن است برای شما نیز پیش بیاید که نیاز به ترجمه رسمی سند خودرو خود داشته باشید ممکن است سفارت از شما تقاضا کند که برای اثبات تمکن مالی یا به هر دلیل دیگری نیاز به ترجمه رسمی برگ سبز خودرو خود داشته باشید .

برای ترجمه رسمی سند خودرو

 به اصل سند مالکیت خودرو که ممهور به مهر اداره راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی می باشد .

اسناد مالکیت ماشین های سنگین و ماشین آلات راه سازیو ساختمانی با مهر و امضای شرکت تولید کننده قابل ترجمه و تایید می باشند .

توجه داشته باشید اصل کارت مالکیت خودرو نیز قابل ترجمه رسمی و تایید دادگستری می باشد .

دقت کنید که اصل خودرو باید بدون خط خوردگی و هر نوع ایراد ظاهری باشد .

در نظر داشته باشید با استفاده از ترجمه رسمی سند خودرو در کشور مقصد نمی توانید نقل و انتقالات خودرو را داشته باشید و در صورت نیاز به نقل و انتقال اتومبیل باید از سفارت ایران در آن کشور ارائه طریق شود .

سند اتومبیل اگر اصل و صادر از اداره ی راهنمایی و رانندگی باشد و دارای هلوگرام قابل ترجمه رسمی است و جهت اخذ تاییدات بدون نیاز به مدرک پشتیبان قابل تایید دادگستری و وزارت امورخارجه می باشد.

همچنین توجه کنید مالک خودرو کسی است که سند به نام او ثبت شده و هر نوع مبایعه نامه یا قولنامه ای قابل ترجمه و تایید نمی باشد .

در واقع هر مدرکی که توانمندی مالی متقاضی را گواهی کند در دیدگاه افسر بررسی کننده مدارک تاثیر گذار است و معمولا ترجیح به این است که ویزا برای افرادی صادر گردد که در کشور خود دارای املاک و دارایی های مالی باشد که این اطمینان به وجود بیاید که متقاضی ویزا به کشور خود باز می گردد و سفر بدون برگشتی نخواهد داشت و این که اگر در مدت حضور در کشور میزبان صدمه ای مالی ایجاد کرد سفارت کشور میزبان بتواند از طریق اموال معرفی شده ی وی درخواست خسارت کند.

تمامی مدارک باید به انگلیسی ترجمه شده باشند.

بخش ترجمه مدارک ویزاسازان

ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی
تحویل ۳ روزه. ترجمه مدارک به زبان انگلیسی و اخذ تاییدیه های دادگستری و وزارت امور خارجه در صورت نیاز

تلفن تماس: ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *