یکشنبه , ۳ تیر ۱۴۰۳
معماری
خانه / ترجمه سند طلاق برای سفارت اسپانیا

ترجمه سند طلاق برای سفارت اسپانیا

ترجمه سند طلاق برای سفارت اسپانیا

ترجمه سند طلاق :

در صورتی که فرد قبلا دارای سابقه ازدواج و طلاق باشد یکی از مدارکی که می بایست به سفارت ارائه نماید ترجمه رسمی سند طلاق می باشد. سند طلاق معمولا دارای جلد سفید رنگ است که اصل آن در یک نسخه صادر شده و معمولا تحویل زوجه می شود. زوج در صورت نیاز به در اختیار داشتن سند طلاق می تواند درخواست رونوشت دهد. رونوشت سند طلاق سندی است که بر روی سربرگ دفترخانه یا دفتر طلاق صادر می شود و عینا مطالب سند طلاق داخل آن آورده می شود و ممهور به مهر برجسته دفتر طلاق می باشد. برای ترجمه رسمی سند طلاق ارائه اصل سند طلاق کافی است.

برای ترجمه رسمی سند طلاق در دارالترجمه رسمی ، همراه داشتن شناسنامه یکی از طرفین طلاق ضروری است.

سند طلاق یا رونوشت محضری (برابر اصل دفترخانه صادر کننده سند طلاق ) در صورتی که  مهر دفتر ثبت طلاق داشته باشد  با ارائه شناسنامه یکی از طرفین قابل ترجمه رسمی توسط مترجم در دارالترجمه است .هم چنین در صورتی که اصل سند طلاق را در اختیار ندارید و یا اصل سند طلاق شما مفقود شده است می توانید با مراجعه به دفتر طلاق صادر کننده طلاق درخواست رونوشت دهید. لازم به ذکر برای ترجمه رسمی رونوشت سند طلاق نیاز به ارائه هیچ مدرکی نیست و تنها با ارائه اصل رونوشت طلاق به دفتر دارالترجمه  می توانید ترجمه رسمی با مهر مترجم رونوشت سند طلاق خود را دریافت نمایید.

رونوشت سند طلاق یا ترجمه سند طلاق المثنی در صورتی که خوانا و بدون قلم خوردگی و ممهور به مهر دفتر ثبت واقعه ازدواج و طلاق و آدرس دقیق دفترخانه باشد، قابل ترجمه در دارالترجمه است .      در گذشته مشکل بسیار زیادی به همراه داشته ولی با ورود شناسنامه های جدید این مشکل برطرف شده است.

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان اسپانیایی دارند.

بخش ترجمه مدارک ویزاسازان
ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی
تحویل ۳ روزه. ترجمه مدارک به زبان انگلیسی و اخذ تاییدیه های دادگستری و وزارت امور خارجه در صورت نیاز
تلفن تماس: ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *