یکشنبه , ۳ تیر ۱۴۰۳
معماری
خانه / ترجمه روزنامه رسمی برای سفارت هلند

ترجمه روزنامه رسمی برای سفارت هلند

ترجمه روزنامه رسمی برای سفارت هلند

ترجمه روزنامه رسمی :

هر شرکت یا موسسه ای برای مذاکرات و یا منعقد نمودن قراردادها و یا همچنین دایر کردن شعبه شرکت در خارج از ایران نیاز به ترجمه اسناد و مدارک مربوطه از جمله اساسنامه، آگهی تاسیس و ترجمه روزنامه رسمی مربوط به تغییرات خود را دارد. به منظور ترجمه روزنامه رسمی نیاز است تا روزنامه رسمی و یا کپی برابر اصل آن توسط اداره روزنامه رسمی وجود داشته باشد. کپی برابر اصل قوه قضاییه یا دفاتر اسناد رسمی فاقد ارزش ترجمه می باشد.

روزنامه های رسمی و انواع آن:

روزنامه رسمی آگهی تاسیس

روزنامه رسمی آگهی تغییرات

روزنامه رسمی تصمیمات

روزنامه رسمی تغییر نام

روزنامه رسمی آدرس شرکت

روزنامه رسمی ثبت شرکت

آگهی ثبت شرکت

و …

همه شرکتها و موسسات یک روزنامه رسمی به اسم آگهی تاسیس دارند که هنگام تاسیس شرکت در روزنامه رسمی کشور منتشر می گردد و یک نسخه از آن به هیئت مدیره شرکت یا موسسه تحویل میگردد. به طور معمول افراد دارای شرکت در ایران برای اقداماتی نظیر انتقال شرکت خود به کشورهای خارجی، منعقد کردن قرارداد با ارگانها و سازمانهای خارجی، شرکت نمودن در مناقصات و مزایده های خارجی و همچنین تاسیس نمایندگی در خارج از ایران به ترجمه روزنامه رسمی شرکت خود نیاز دارند.

برخی افراد با توجه به سابقه کار اقدام نموده اند که سفارت مربوطه نیز برای تشخیص درستی وجود خارجی داشتن شرکت موردنظر که از آن گواهی سابقه کار دارند درخواست ترجمه روزنامه رسمی شرکت مربوطه را خواسته است. همچنین افرادی که متقاضی دریافت ویزای توریستی هستند و دارای شرکت ثبت شده در ایران هستند نیز برای ضمانت برگشت خود بایستی ترجمه روزنامه رسمی شرکت خود را ارائه داده و ترجمه روزنامه رسمی را به عنوان ضمانت بازگشت خود تحویل دهند.

روزنامه های رسمی موسسات معمولا در اندازه آ۳ چاپ میگردند و نسخه اصلی آنها مهر ندارد. اما در صورت گم شدن روزنامه رسمی؛ موسسات می توانند به اداره روزنامه رسمی کشور مراجعه نموده و درخواست نسخه روزنامه رسمی خود را بدهند  که این نسخه در اندازه آ۴ و دارای مهر برجسته اداره روزنامه رسمی تحویل آنان میگردد.

نکات مهم درباره ویزای شینگن هلند

نکته ۱: همه مدارک باید به زبان انگلیسی ترجمه شود. برای سفارت هلند، مدارک نیازی به مهر دادگستری و تایید وزرارت خارجه ندارد. ترجمه مدارک توسط دارالترجمه رسمی کافی است.

نکته ۲: از همه مدارک یک کپی همراه خود داشته باشید.

نکته ۳: توجه داشته باشید که مدت اعتبار کوتاه مدت شینگنی که توسط هلند صادر می‌شود، ۴۵ روزه است که شما تنها اجازه دارید ۳۰ روز از آن را در محدوده شینگن اقامت داشته باشید.

بخش ترجمه مدارک ویزاسازان

ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی
تحویل ۳ روزه. ترجمه مدارک به زبان انگلیسی و اخذ تاییدیه های دادگستری و وزارت امور خارجه در صورت نیاز

تلفن تماس: ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *